Tilmeldinger til DM Mixedhold 2018-2019

 

Startliste seedet efter handi4 kan ses her. Bemærk dog at det er holdsnittet der vises under HAC.

 

Tilmeldinger

Deltagere
1. Frank Paaskesen - Kate Reiter - Helle Simon Elbro - Erik Lund
2. John Maagaard - Susanne Raft - Axel Raft - Elsebeth Maagaard - Ingelise Meiland - Karsten Meiland
3. Claus Lund - Lida Hulgaard - Lars Peter Damgaard - Susanne Buus Thomsen
4. Leise Hemberg - Bo Lønberg Bilde - Rico Hemberg - Lone Bilde
5. Kirsten Steen Møller - Jonas Houmøller - Bjørg Houmøller - Flemming Poulsen
6. Karin Risom - Henrik Carstens Laursen - Henrik Rübner-Petersen - Malene Laursen
7. Asger Friis - Anna Lise Friis - Sonja Holmgaard - Jørgen Madsen
8. Gitte Spanggaard - Bjarke Skovgaard - Bente Bo Christensen - Michael Krefeld
9. Palle Reimann - Lise Reimann - Sus Vang - Palle Holm Pedersen
10. Thomas Svendsen - Karin Bech - Annette Prehn - Tommy Schmidt Elholm
11. Flemming Bøgh-Sørensen - Karsten Vinther - Birgitte Randrup - Eva Ricard
12. Ole Kofoed - Vera Petersen - Helle W. Thrane - Mogens Müller
13. Peter Würtz - Bodil Würtz - Bent Hansen - Birthe Hansen - Veikko Kinnunen - Birthe Kinnunen
14. Mette Koefoed - Ole Plam - Peter Højslev Petersen - Karen Sørensen
15. Vivi Petersen - Ole Smith Nielsen - Bodil Nielsen - Hans Nielsen
16. Niels Jørgen Engel - Ole Vinberg Larsen - Lisbeth Vinberg Engel - Rikke Kierulff Larsen
17. Trine Bilde - Henrik Iversen - Tom Nørgaard - Lotte Skaanning
18. Flemming Dahl - Charlotte Koch-Palmund - Dennis Koch-Palmund - Trine Dahl
19. Winni Simonsen - Susanne Gydesen - Kirsten Simonsen - Torben Ebbesen - Flemming Jørgensen
20. Nadia Bekkouche - Flemming Danielsen - Jesper Buus-Thomsen - Signe Buus Thomsen
21. Peter Gallmayer - Søren Reib - Anne Merete Hedegaard - Bente Christensen
22. Knud Erik Jensen - Ellen Ejlskov Jensen - Henrik Kristensen - Ulla Tradsborg
23. Hanne Nielsen - Niels Anker - Bente Breindal - Torben Sværke
24. Stense Farholt - Nils Mønsted - Rikke Skov Mønsted - Henrik Caspersen
25. Rikke Capion Justesen - Lars Kirkegaard Nielsen - Lars Møller Sørensen - Ninnie Gøttsche Hansen
26. Lene Suh Nicolaisen - Frank Espersen - Tanja Christensen - Jess Tillge
27. Henning V. Mikkelsen - Ingelise Samuelsen - Peter Johansen - Camilla Husted
28. Andreas Rolf-Larsen - Mette Drøgemüller - Morten Bilde - Dorte Cilleborg - Jan Rolf-Larsen
29. Henning Østergård - Helle Rasmussen - Jan Pedersen - Bettina Kalkerup
30. Charlotte Brandgaard - Sanna Clementsson - Christian Lahrmann - Stig Meno Farholt