Ændre tekststørrelse :
Forminsk tekst Normal tekst Forstør tekst
22. december 2020

Daglige dynamit-turneringer for alle

 

Danmarks Bridgeforbund arrangerer Danish Dynamite-parturneringer på BBO tre gange dagligt - åbne turneringer kl. 15 og kl. 20 samt en B-række-turnering hver dag kl. 20.10. Alle uanset spillestyrke er velkomne i de åbne turneringer kl. 15 og 20, mens "Danish Dynamite B-række" er forbeholdt deltagere med 30+ i handicap (gennemsnitshandicap for parret) samt nye spillere.

DBf's BBO-turneringer koster 1,25 BBO-dollars (cirka 8 kroner) pr. spiller. Du kan se, hvordan du indbetaler penge på BBO herOBS. Vi anbefaler at indbetale penge via BBO's webside og ikke via appen, da dollarkursen er mest fordelagtig via websiden. Medlemmer af DBf har mulighed for at vinde danske bronzepoint i Danish Dynamite-turneringerne. Husk blot at angive medlemsnummer ved tilmelding. Der er p.t. ikke mulighed for handicapregulering. 

Turneringerne er skiftevis med par- og imp-opgørelse. Kl. 20 og 20.10-turneringerne spilles med par-opgørelse mandag, onsdag og fredag og imp-opgørelse de øvrige dage. For kl. 15-turneringerne er det omvendt. B-række-turneringerne har 12 spil. Alle øvrige turneringer går over 15 spil på nær eftermiddagsturneringerne onsdag, lørdag og søndag, hvor der spilles 21 spil.

Du finder BBO her. Hvis du ikke tidligere har spillet på BBO, kan du se en udførlig guide til at komme i gang her. Du kan også kontakte sekretariatet på 4847 5213 eller dbf@bridge.dk.

Vi har endvidere udarbejdet videoer, som forklarer, hvordan du tilmelder dig en turnering på BBO. Hvis du allerede har en makker, kan du se hvordan her. Du kan også tilmelde dig en liste for spillere, der søger makker til en bestemt turnering. Se hvordan her.

 

Resultater (BBO-brugernavne kan være svære at "oversætte", men vi prøver at finde de rigtige navne på vinderne)

DATO     Vindere
27. januar (B) kl. 20.10   B-RÆKKE: Parturnering - 12 spil (tilmelding på BBO fra kl. 18.10)
27. januar kl. 20   Parturnering - 15 spil (tilmelding på BBO fra kl. 18)
27. januar kl. 15   Imp-turnering - 21 spil (tilmelding på BBO fra kl. 13)
26. januar (B) kl. 20.10   B-RÆKKE: Imp-turnering - 12 spil (tilmelding på BBO fra kl. 18.10)
26. januar kl. 20   Imp-turnering - 15 spil (tilmelding på BBO fra kl. 18)
26. januar kl. 15   Parturnering - 15 spil (tilmelding på BBO fra kl. 13)
25. januar (B) kl. 20.10 Resultat Henriette Hansen og Charlotte Sarkel
25. januar kl. 20 Resultat Mona Jensen og Peter Buchardt
25. januar kl. 15 Resultat Annemarie og Karl Sørensen
24. januar (B) kl. 20.10 Resultat Morten Ladekarl og P. Jønck
24. januar kl. 20 Resultat Leise og Rico Hemberg
24. januar kl. 15 Resultat Rikke Skov og Nils Mønsted
23. januar (B) kl. 20.10 Resultat Ella Rohde Pedersen og Anne-Mette Kokholm
23. januar kl. 20 Resultat Merete og John Vermehren Norris
23. januar kl. 15 Resultat Claus Hansen og Helge Ugilt Jensen
22. januar (B) kl. 20.10 Resultat Elly Elmose Andersen og 'Borre'
22. januar kl. 20 Resultat Otto Rübner og Jørn Gissemann
22. januar kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
21. januar (B) kl. 20.10 Resultat Birgitte Rosenius Olsen og Flemming Raal
21. januar kl. 20 Resultat Pia Stets og Karin Bech
21. januar kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
20. januar (B) kl. 20.10 Resultat Berit Dundal og Lisbeth Nielsen
20. januar kl. 20 Resultat Peder Skyum og Michael Cholewa
20. januar kl. 15 Resultat Birthe Brøgger og Henrik B.
19. januar (B) kl. 20.10 Resultat Kirsten Møller og Anne Kok
19. januar kl. 20 Resultat Bobbie Apitzsch og Adalsteinn Sæmundsson
19. januar kl. 15 Resultat Claus Øgaard og Otto Rump
18. januar (B) kl. 20.10 Resultat Birgitte Rosenius Olsen og Flemming Raal
18. januar kl. 20 Resultat Henrik Kruse Petersen og Flemming Poulsen
18. januar kl. 15 Resultat Birthe Brøgger og Henrik B.
17. januar (B) kl. 20.10 Resultat Lisa Michael og Irma Holst Pedersen
17. januar kl. 20 Resultat John Møller Jepsen og Otto Dahl
17. januar kl. 15 Resultat Jess Tillge og Morten Støvring
16. januar (B) kl. 20.10 Resultat Morten Ladekarl og P. Jønck
16. januar kl. 20 Resultat Louise og Morten P. Hansen
16. januar kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
15. januar (B) kl. 20.10 Resultat Jeanette Marky og Palle Krantz
15. januar kl. 20 Resultat Lise Kristensen og Anette (efternavn mangler)
15. januar kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og Flemming Poulsen
14. januar (B) kl. 20.10 Resultat Ella Rohde Pedersen og Anne-Mette Kokholm
14. januar kl. 20 Resultat Diana og Henrik (efternavne mangler)
14. januar kl. 15 Resultat Hanne Sørensen og Frederik Bjerregaard
13. januar (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
13. januar kl. 20 Resultat Michael Soetmann og Jens Krusaa
13. januar kl. 15 Resutat Karin Bech og Poul Vestervig Poulsen
12. januar (B) kl. 20.10 Resultat Bente Sørensen og Gertrud Cordes
12. januar kl. 20 Resultat Villy Christensen og Ole Wagener
12. januar kl. 15 Resultat Flemming Poulsen og Henrik Kruse Petersen
11. januar (B) kl. 20.10 Resultat Birgitte Rosenius Olsen og Flemming Raal
11. januar kl. 20 Resultat Merete og John Vermehren Norris
11. januar kl. 15 Resultat Henning Nølke og Torben Dalsgaard
10. januar (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
10. januar kl. 20 Resultat Holger Christensen og John Møller Jepsen
10. januar kl. 15 Resultat Parturnering - 21 spil (tilmelding på BBO fra kl. 13)
9. januar (B) kl. 20.10 Resultat Else marie Nielsen og Kristian Nielsen
9. januar kl. 20 Resultat Lill og Nikolaj Zeeberg
9. januar kl. 15 Resultat Helle Wingaard Thrane og Ole Kofoed
8. januar (B) kl. 20.10 Resutat Connie Larsen og Jørgen Johansen
8. januar kl. 20 Resultat Poul V. Hansen og Finn Pedersen
8. januar kl. 15 Resultat Mathias Bruun og Niels Zeeberg
7. januar (B) kl. 20.10 Resultat Gert Østergaard og Ole (efternavn mangler)
7. januar kl. 20 Resultat Bobbie Apitzsch og Peter Niemalä
7. januar kl. 15 Resultat Christian Lahrmann og Flemming Poulsen
6. januar (B) kl. 20.10 Resultat Rikke Scharling og Jan Suni Petersen
6. januar kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
6. januar kl. 15 Resultat Holger Christensen og Ole Christensen
5. januar (B) kl. 20.10 Resultat Morten Ladekarl og P. Jønck
5. januar kl. 20 Resultat Kjeld Hansen og Christian Lahrmann
5. januar kl. 15 Resultat Luise Johanna Pörnbacher og J. Langer Andersen
4. januar (B) kl. 20.10 Resultat Bente Houmann og Liv Søholm
4. januar kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
4. januar kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
3. januar (B) kl. 20.10 Resultat Morten Ladekarl og P. Jønck
3. januar kl. 20 Resultat Inger Fjordside og Søren Westesen
3. januar kl. 15 Resultat Søren og Morten Bilde
2. januar (B) kl. 20.10 Resultat Christian Andersen og Per Bach Pedersen
2. januar kl. 20 Resultat Thorkild Andersen og Torben Agersnap
2. januar kl. 15 Resultat Birgitte Randrup og Flemming Bøgh-Sørensen
1. januar (B) kl. 20.10 Resultat Jeanette Marky og Palle Krantz
1. januar kl. 20 Resultat Eva Rosenbaum og Rolf Fardan
1. januar kl. 15 Resultat Morten Støvring og Jess Tillge
30. december (B) kl. 20.10 Resultat Jeanette Marky og Palle Krantz
30. december kl. 20 Resultat Vibeke Lund og Martin Cristoffersen
30. december kl. 15 Resultat Anton Hansen og 'buen7'
29. december (B) kl. 20.10 Resultat Berit Dundal og Lisbeth Nielsen
29. december kl. 20 Resultat Hans Peter Rytter og Tonny Hessel
29. december kl. 15 Resultat Dan Munggaard og Kirsten Vesth-Hansen
28. december (B) kl. 20.10 Resultat Irene Larsen og Lars Mejlholm
28. december kl. 20 Resultat Tim Jensen og Peter Nielsen
28. december kl. 15 Resultat Peter Krogh og Arne Steen Sørensen
27. december kl. 20.05 Resultat Bente Mørck-Larsen og Pia Stets (Søren Bunes Mindeturnering, B-rækken)
27. december kl. 20 Resultat Mads Grove og Flemming Poulsen (Søren Bunes Mindeturnering, A-rækken)
27. december kl. 15 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
26. december (B) kl. 20.10 Resultat Ella Rohde Pedersen og Anne-Mette Kokholm
26. december kl. 20 Resultat Lars Peter Damgaard og Benny Marquart
26. december kl. 15 Resultat Christian Lahrmann og Oliver Rosager
25. december (B) kl. 20.10 Resultat Berit Dundal og Lisbeth Nielsen
25. december kl. 20 Resultat Mathias Bruun og Flemming Poulsen
25. december kl. 15 Resultat Jan Pedersen og Anton Hansen
23. december (B) kl. 20.10 Resultat Jeanette Marky og Palle Krantz
23. december kl. 20 Resultat Ewa Oleksiewicz og Jakob Jensen
23. december kl. 15 Resultat Marit og Ivan Abel
22. december (B) kl. 20.10 Resultat Karin og Troels Seerup
22. december kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
22. december kl. 15 Resultat Hans Jørgen Mortensen og Daniel Tylvad
21. december (B) kl. 20.10 Resultat Lotte Glensvig og Senna Madsen
21. december kl. 20 Resultat Søren Krasilnikoff og Michael Justesen
21. december kl. 15 Resultat Jens Pauli G. Nolsøe og Danny Hansen
20. december (B) kl. 20.10 Resultat Connie Larsen og Jørgen Johansen
20. december kl. 20 Resultat Marit Abel og Ole Kofoed
20. december kl. 15 Resultat Jan Pedersen og Steven Basnov
19. december (B) kl. 20.10 Resultat Irene Pedersen og Rikke Scharling
19. december kl. 20 Resultat Eli Skop og 'lacapo1'
19. december kl. 15 Resultat Peter Bang og Kim Nørgaard Nielsen
18. december (E) kl. 22 Resultat Mikkel Bensby Nøhr og Lars Lund Madsen
18. december (B) kl. 20.10 Resultat Kirsten Lyster og Marianne Skafte
18. december kl. 20 Resultat Holger Christensen og Claus Tegtmeier
18. december kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
17. december (B) kl. 20.10 Resultat Karen Larsen og Lise Gram
17. december kl. 20 Resultat Leise Hemberg og Jens Otto "Charles" Pedersen
17. december kl. 15 Resultat Dan Nybo og Preben Thaarup
16. december (B) kl. 20.10 Resultat Jan Suni Petersen og Hardy Mikkelsen
16. december kl. 20 Resultat Michael Justesen og Peter Jacobsen
16. december kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
15. december (B) kl. 20.10 Resultat Troels og David Seerup
15. december kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
14. december (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
14. december kl. 20 Resultat Christian Lyngbye og Jeppe G. Knappe
14. december kl. 15 Resultat Tine Lind og Jens Meyer
13. december (B) kl. 20.10 Resultat Jane Ekmann og Helle Andersen
13. december kl. 20 Resultat Jeanet Normann og Torben Agersnap
13. december kl. 15 Resultat Leif Øgaard og Conni (efternavn mangler)
12. december (B) kl. 20.10 Resultat Else Marie og Kristian Nielsen
12. december kl. 20 Resultat Mathias Bruun og Stig Werdelin
12. december kl. 15 Resultat Peter Jacobsen og Henrik Kruse Petersen
11. december (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
11. december kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
11. december kl. 15 Resultat Jens Astrup og Haldor Ellingsgaard
10. december (B) kl. 20.10 Resultat Kitty Suchdev og Seema Suchdew Wrisberg
10. december kl. 20 Resultat Michael Ross og Jens Peter Simonsen
10. december kl. 15 Resultat Mette Bertelsen og Palle Krantz
9. december (B) kl. 20.10 Resultat Eva Dybdal og Helle Vinther
9. december kl. 20 Resultat Andreas Styltsvig og Peter Niemelä
9. december kl. 15 Resultat Mads Grove og Jeppe Juhl
8. december (B) kl. 20.10 Resultat Birgitte Rosenius Olsen og Flemming Raal
8. december kl. 20 Resultat Leise Hemberg og Charles (Jens Otto Pedersen)
8. december kl. 15 Resultat Birthe Brøgger og Henrik (efternavn mangler)
7. december (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
7. december kl. 20 Resultat Freya Hvem og Stig Andersen
7. december kl. 15 Resultat Peter Jacobsen og Henrik Kruse Petersen
6. december (B) kl. 20.10 Resultat Lone Pedersen og Marianne Skafte
6. december kl. 20 Resultat Rikke Skov og Nils Mønsted
6. december kl. 15 Resultat Tommy B. Olsen og Erik Rolf Olson
5. december (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
5. december kl. 20 Resultat Rikke Skov og Nils Mønsted
5. december kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og Charles (Jens Otto Pedersen)
4. december (B) kl. 20.10 Resultat Ella Rohde Pedersen og Anne-Mette Kokholm
4. december kl. 20 Resultat Hanne Jensen og Thomas Sørensen
4. december kl. 15 Resultat Gertrud Cordes og Liselotte Larsen
3. december (B) kl. 20.10 Resultat Troels og David Seerup
3. december kl. 20 Resultat Knud Erik Jensen og Steen Jørgensen
3. december kl. 15 Resultat Merete Schøller og Danny Hansen
2. december (B) kl. 20.10 Resultat Irene Pedersen og Ingelise Michael
2. december kl. 20 Resultat Stig Werdelin og Mathias Bruun
2. december kl. 15 Resultat Flemming Bak og 'guillemvdb'
1. december (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
1. december kl. 20 Resultat Brian F. Olsen og John Heidelbach
1. december kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
30. november (B) kl. 20.10 Resultat 'Maalene' og 'siza01'
30. november kl. 20 Resultat Leif W. Thomsen og Mathias Bruun
30. november kl. 15 Resultat Lena Mortensen og Ole Christensen
29. november (B) kl. 20.10 Resultat Jakup Sørensen og Jogvan Horn
29. november kl. 20 Resultat Michael Justesen og Mathias Bruun
29. november kl. 15 Resultat Susan Liljegren og Peder Brøndt
28. november (B) kl. 20.10 Resultat Gertrud Cordes og Geert Ove Dahl Andersen
28. november kl. 20 Resultat Poula Larsen og Poul Larsen
28. november kl. 15 Resultat Bente Sørensen og Henning Hovgaard
27. november (B) kl. 20.10 Resultat Christian Andersen og Per Bach Pedersen
27. november kl. 20 Resultat Kell Krogh og Niels Anker
27. november kl. 15 Resultat Villy Christensen og Ole Wagener
26. november (B) kl. 20.10 Resultat Irene Pedersen og Ingelise Michael
26. november kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
26. november kl. 15 Resultat Luise Johanna Pörnbacher og J. Langer Andersen
25. november (B) kl. 20.10 Resultat Irene Larsen og Rikke Scharling
25. november kl. 20 Resultat Tom Nørgaard og Jan Pedersen
25. november kl. 15 Resultat Allan Christiansen og Peter Krogh
24. november (B) kl. 20.10 Resultat George og 'Robot'
24. november kl. 20 Resultat Ida Madsen og Gerda Kristensen
24. november kl. 15 Resultat Poul Bo og Kirsten Madsen
23. november (B) kl. 20.10 Resultat Sasho Dimitrov og Jon Magnus
23. november kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Peter Schmidt
23. november kl. 15 Resultat Peter Jacobsen og Erling Munk Nielsen
22. november (B) kl. 20.10 Resultat Irene Larsen og Jørgen Johansen
22. november kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Helle Skov
22. november kl. 15 Resultat Jess Tillge og Morten Støvring
21. november (B) kl. 20.10 Resultat Eva Sørensen og Viggo Hansen
21. november kl. 20 Resultat Jeanet Normann og Ole Wagener
21. november kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
20. november (B) kl. 20.10 Resultat Birgitte Rosenius Olsen og Flemming Raal
20. november kl. 20 Resultat Henrik Aasøe og Otto Dahl
20. november kl. 15 Resultat Lone Rungholm Jensen og Ole Christensen
19. november (B) kl. 20.10 Resultat Lis Nielsen og Aage Albrechtsen
19. november kl. 20 Resultat Jens Kjeldsen og Verner Larsen
19. november kl. 15 Resultat Alice Færch og Poul Bo Madsen
18. november (B) kl. 20.10 Resultat Lis Nielsen og Aage Albrechtsen
18. november kl. 20 Resultat Albert Nielsen og Per Frederiksen
18. november kl. 15 Resultat Danny Hansen og Merete Schøller
17. november (B) kl. 20.10 Resultat Else Sandhøj Rasmussen og Grete Secher
17. november kl. 20 Resultat Anita Torlyn og Mette Veel
17. november kl. 15 Resultat Mette Bertelsen og Palle Krantz
16. november (B) kl. 20.10 Resultat Rikke Scharling og Jacob Skjøde
16. november kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Peter Schmidt
16. november kl. 15 Resultat Knud Dejgaard og Jann Larsen
15. november kl. 20 Resultat Mads Eyde og Thomas Vang Larsen
15. november kl. 15 Resultat Erling Munk Nielsen og Peter Jacobsen
14. november kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Anette Bjørn
14. november kl. 15 Resultat Villy Christensen og Ole Wagener
13. november (B) kl. 20.10 Resultat Ella Rohde Pedersen og Flemming Vidkjær samt Rosemary og Pari (delt sejr
13. november kl. 20 Resultat Gregers og Flemming Glamann
13. november kl. 15 Resultat Christian Burchardt og Suanne Anker
12. november (B) kl. 20.10 Resultat Thomas Askholt og Ole (efternavn mangler)
12. november kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Gunnar Andersen
12. november kl. 15 Resultat Kirsten og Poul Bo Madsen
11. november (B) kl. 20.10 Resultat Rikke Scharling og Jacob Skjøde
11. november kl. 20 Resultat Christian Herold og Henrik Schledermann
11. november kl. 15 Resultat Mathias Bruun og Henrik Kruse Petersen
10. november (B) kl. 20.10 Resultat Maria og Per Værndal samt David og Troels Seerup
10. november kl. 20 Resultat Povl Sommer og Peter Jacobsen
10. november kl. 15 Resultat Lise Gram og Rita Madsen
9. november (B) kl. 20.10 Resultat Irene Larsen og Helen Frost
9. november kl. 20 Resultat Viktor og Hans Jørgen Kolding
9. november kl. 15 Resultat Kirsten og Poul Bo Madsen
8. november (B) kl. 20.10 Resultat 'Gyldenholm' og 'Krydsfeldt'
8. november kl. 20 Resultat Jeanet Normann og Torben Agersnap
8. november kl. 15 Resultat Svend Pedersen og Michel Dyekjær
7. november kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
7. november kl. 15 Resultat Jette Nyvang Jørgensen og Vera Petersen
6. november (B) kl. 20.10 Resultat Jenny Pedersen og Flemming Vidkjær
6. november kl. 20 Resultat Jens Meyer og Ole Kofoed
6. november kl. 15 Resultat Susanne Nielsen og Peter Basse
5. november (B) kl. 20.10 Resultat Rikke Scharling og Jacob Skjøde
5. november kl. 20 Resultat Lilli-Ann Nielsen og Carsten Lysdahl
5. november kl. 15 Resultat Preben Thaarup og Carsten Horst
4. november (B) kl. 20.10 Resultat Flemming Raal og Flemming Vidkjær
4. november kl. 20 Resultat Svend Brassøe og Stener Glamann
4. november kl. 15 Resultat Birte Kjeldsen og Anette Bjørn
3. november (B) kl. 20.10 Resultat Anders Andersen og Anja Serritzlew
3. november kl. 20 Resultat Marianne Rasmussen og Kirsten Dalgaard Sørensen
3. november kl. 15 Resultat Marner Joensen og Jens Astrup
2. november kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
2. november kl. 15 Resultat Mathias Bruun og Stig Werdelin
1. november kl. 20 Resultat Lars Peter Damgaard og Erik Wied
1. november kl. 15 Resultat Mathias Bruun og Peter Jacobsen
31. oktober kl. 20 Resultat Tim og Mikkel Grønnegaard
31. oktober kl. 15 Resultat Helge Høgsgaard og Henning Druedal
30. oktober kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
30. oktober kl. 15 Resultat John Christensen og Mikael Andreasen
29. oktober kl. 20 Resultat Marianne og "munge 66" (navne mangler)
29. oktober kl. 15 Resultat Niels Anker og Torben Sværke
28. oktober kl. 20 Resultat Diana og Henrik (efternavne mangler)
28. oktober kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
27. oktober kl. 20 Resultat Peter Nielsen og Thomas Vang Larsen
27. oktober kl. 15 Resultat Niels Anker og Torben Sværke
26. oktober kl. 20 Resultat Gerda Kristensen og Henning Pedersen
25. oktober kl. 20 Resultat Arne Skyum og Lars Jensen
24. oktober kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
23. oktober kl. 20 Resultat Marner Joensen og Per Frederiksen
22. oktober kl. 20 Resultat Lars Jensen og Helge Ugilt Jensen
21. oktober kl. 20 Resultat Charlotte Schwarz-Rosman og Svend Pedersen
20. oktober kl. 20 Resultat Jan Pedersen og Mortan Solheim
19. oktober kl. 20 Resultat Tom Christensen og Hans Reinholdt
18. oktober kl. 20 Resultat Marit Abel og Dimitris Trifonopoulos
17. oktober kl. 20 Resultat Mathias Bruun og Stig Werdelin
16. oktober kl. 20 Resultat Mathias Bruun og Michael Justesen
15. oktober kl. 20 Resultat Arne Skyum og Lars Jensen
14.  oktober kl. 20 Resultat Bjarni Johansen og  Boyd Jancey
13. oktober kl. 20 Resultat Svend Pedersen og Michel Dyekjær
12. oktober kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Michael Ankersen
11. oktober kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Søren Jørgensen
10. oktober kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
9. oktober kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
8. oktober kl. 20 Resultat Dan Mungaard og Kirsten Vesth-Hansen
7. oktober kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
6. oktober kl. 20 Resultat Diana og Henrik (efternavne mangler)
5. oktober kl. 20 Resultat Tyge Fogh og Rasmus Nygaard Nielsen
4. oktober kl. 20 Resultat Poula Larsen og Henning Pedersen
3. oktober kl. 20 Resultat Susanne Nielsen og Peter Basse
2. oktober kl. 20 Resultat Mathias Bruun og Henrik Kruse Petersen
1. oktober k. 20 Resultat Poul Vestervig Poulsen og Martin Lundø
30. september kl. 20 Resultat Peder Jacobsen og Søren Ahlburg
29. september kl. 20 Resultat Tonni Mathiasen og Lars Underbjerg
28. september kl. 20 Resultat Bobbie Apitzsch og Peter Niemelä
27. september kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Michael Ankersen
26. september kl. 20 Resultat Kresten Kristensen og Ulrich Graffe
25. september kl. 20 Resultat Anita Buus Thomsen og Charles (Jens Otto Pedersen)
24. september kl. 20 Resultat Sophie Bune og Morten Rasmussen Bune
23. september kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
22. september kl. 20 Resultat Jens Rasmussen og Leif W. Thomsen
21. september kl. 20 Resultat Keld Hyldebjerg og Karsten Degn
20. september kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
19. september kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
18. september kl. 20 Resultat Kit Koefoed og Merete Schøller
17. september kl. 20 Resultat Lena Mortensen og Ole Christensen
16. september kl. 20 Resultat Svend Pedersen og Michel Dyekjær
15. september kl. 20 Resultat Tonny Hessel og Birte Kjeldsen
14. september kl. 20 Resultat Helge Ugilt Jensen og Claus (efternavn mangler)
13. september kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
12. september kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
11. september kl. 20 Resultat Jess Tillge og Morten Støvring
10. september kl. 20 Resultat Arne Høgsvig og Martin Lundø
9. september kl. 20 Resultat Jan Pedersen og Nils Mønsted
8. september kl. 20 Resultat Jacob Øst Hansen og Svend Pedersen
7. september kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Jens Pauli G. Nolsøe
6. september kl. 20 Resultat Jens Rasmussen og Erik Wied
5. september kl. 20 Resultat Peter Kraunsøe og Peter Jacobsen
4. september kl. 20 Resultat Gregers Glamann og Michael B. Friis
3. september kl. 20 Resultat Henning Hovgaard og Bente Sørensen
2. september kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
1. september kl. 20 Resultat Marianne Mathiesen og Henning Hansen
31. august kl. 20 Resultat Marianne Mathiesen og Henning Hansen
30. august kl. 20 Resultat Louise Johanna Pörnbacher og J. Langer Andersen
29. august kl. 20 Resultat Susanne Nielsen og Peter Basse
28. august kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
27. august kl. 20 Resultat Lars Møller Olsen og Charlotte (efternavn mangler)
26. august kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
25. august kl. 20 Resultat Jeanet Normann og Torben Agersnap
24. august kl. 20 Resultat Kirsten Vesth-Hansen og Dan Mungaard
23. august kl. 20 Resultat Alice Færch og Jeanet Nomann
22. august kl. 20 Resultat Jesper Bechsgaard og Lars Jensen
21. august kl. 20 Resultat Jette Nyvang Jørgensen og Vera Petersen
20. august kl. 20 Resultat Lena Mortensen og Ole Christensen
19. august kl. 20 Resultat Betty Sigrid og Jørgen Nielsen
18. august kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
17. august kl. 20 Resultat Mette Bertelsen og Jørn Lorentzen
16. august kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
15. august kl. 20 Resultat Karen Fibiger og Erik Bang
14. august kl. 20 Resultat Marianne Mathiesen og Henning Hansen
13. august kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
12. august kl. 20 Resultat Svend Pedersen og Michel Dyekjær
11. august kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
10. august kl. 20 Resultat Eigil Sjøgaard og Eigil Hansen
9. august kl. 20 Resultat Nils Mønsted og Rikke Skov Mønsted
8. august kl. 20 Resultat Mona Jensen og Peter Buchardt
7. august kl. 20 Resultat Kell Krogh og Niels Anker
6. august kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
5. august kl. 20 Resultat Jens Astrup og Mathias Bruun
4. august kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Gunnar Andersen
3. august kl. 20 Resultat Mona Jensen og Peter Buchardt
2. august kl. 20 Resultat Leif Nygaard og Henrik Kruse Petersen
1. august kl. 20 Resultat Jan V. Sørensen og Jens Meyer
31. juli kl. 20 Resultat Helge Høgsgaard og Henning Druedal
30. juli kl. 20 Resultat Helle Wingaard Thrane og Jens Meyer
29. juli kl. 20 Resultat Tim og Mikkel Grønnegaard
28. juli kl. 20 Resultat Simon Ortmann og Poul Mogensen
27. juli kl. 20 Resultat Mona Jensen og Peter Buchardt
26. juli kl. 20 Resultat Mortan Thomsen og Haldor Ellingsgaard
25. juli kl. 20 Resultat Jonas Houmøller og Erik Wied
24. juli kl. 20 Resultat Line Eyde og Peter B. Hansen
23. juli kl. 20 Resultat Poul Erik Thomsen og Michael (efternavn mangler)
22. juli kl. 20 Resultat Stig Werdelin og Mathias Bruun
21. juli kl. 20 Resultat Birte Eriksen og Uffe Poulsen
20. juli kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
19. juli kl. 20 Resultat Claus Madsen og Lise Kristensen
18. juli kl. 20 Resultat Lars Peter Damgaard og Benny Marquart
17. juli kl. 20 Resultat 'LMH' og Eli Skop
16. juli kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
15. juli kl. 20 Resultat Heini Joensen og Haldor Ellingsgaard
14. juli kl. 20 Resultat Knud Erik Hansen og 'kukikato'
13. juli kl. 20 Resultat Michel Dyekjær og Thora Pedersen
12. juli kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Helle Skov
11. juli kl. 20 Resultat Poul Vestervig og Knud Erik Jensen
10. juli kl. 20 Resultat Michel Dyekjær og Thora Pedersen
9. juli kl. 20 Resultat Christopher Buur og Per Gaunø
8. juli kl. 20 Resultat Anne Rose Petersen og Magnus Groes
7. juli kl. 20 Resultat Kirsten og Anders Bjerglund Andersen
6. juli kl. 20 Resultat Hanne Nygaard og Johs Christensen
5. juli kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Helle Skov
4. juli kl. 20 Resultat Dorte og Christian Hollesen
3. juli (elite) kl. 23 Resultat Anita og Jesper Buus Thomsen
3. juli kl. 20 Resultat Michael Ankersen og Birte Kjeldsen
2. juli kl. 20 Resultat Leise og Rico Hemberg
1. juli kl. 20 Resultat Leise Hemberg og Niels Rasmussen
30. juni kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Holger Christensen
30. juni kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og H.K. Sørensen
29. juni kl. 20 Resultat Henrik og Birgitte Brøgger
29. juni kl. 15 Resultat Hella og Peter Kraunsøe
28. juni kl. 20 Resultat Inger Jarnit og Henrik Friis
28. juni kl. 15 Resultat Tim og Mikkel Grønnegaard
27. juni kl. 20 Resultat Lone Larsen og Henrik Demant
27. juni kl. 15 Resultat Helge Høgsgaard og Henning Druedal
26. juni (elite) kl. 23 Resultat Anders Hagen og Mathias Bruun
26. juni kl. 20 Resultat Benny Marquart og Lars Peter Damgaard
26. juni kl. 15 Resultat Kell Krogh og Niels Anker
25. juni kl. 20 Resultat Claus Madsen og Lise Kristensen + Kit Kofoed og Merete Schøller (delt sejr)
25. juni kl. 15 Resultat Thorkild Bøgh og Jørgen Bentsen
24. juni kl. 20 Resultat Jens Pauli G. Nolsøe og Danny Hansen
24. juni kl. 15 Resultat Kjeld Hansen og Preben Schmidt
23. juni kl. 20 Resultat Bente Sørensen og Henning Hovgaard
23. juni kl. 15 Resultat Poul Erik Thomsen og Jim (USA)
22. juni kl. 20 Resultat Ulrik Eberhardt og Grethe Larsen
22. juni kl. 15 Resultat Christian Herold og Henrik Schledermann
21. juni kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
21. juni kl. 15 Resultat Marianne Mathiesen og Henning Hansen
20. juni kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
20. juni kl. 15 Resultat Jørgen Svenningsen og Ejgil Sjøgaard
19. juni (elite) kl. 23 Resultat Orla Høy og Michael Bank Friis
19. juni kl. 20 Resultat Freya Hven og Jeanet Normann
19. juni kl. 15 Resultat Birthe Schmidt og Lise Andersen
18. juni kl. 20 Resultat Mathias Bruun og Flemming Poulsen
18. juni kl. 15 Resultat Thomas Berg og Henrik Kruse Petersen
17. juni kl. 20 Resultat Nils Mønsted og Jan Pedersen
17. juni kl. 15 Resultat Ole Christensen og Tommy Knoth
16. juni kl. 20 Resultat Bo Jensen og Fin Hüttel
16. juni kl. 15 Resultat Kjeld Hansen og Preben Schmidt
15. juni kl. 20 Resultat Allan Christiansen og Kim P. Sørensen
15. juni kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og H.K. Sørensen
14. juni kl. 20 Resultat Otto Rump og Claus Øgard
14. juni kl. 15 Resultat Kit Philipson og Hans Graversen
13. juni kl. 20 Resultat Nils Mønsted og Rikke Skov Mønsted
13. juni kl. 15 Resultat Mona Jensen og Peter Buchardt
12. juni (elite) kl. 23 Resultat Orla Høy og Haldor Ellingsgaard
12. juni kl. 20 Resultat Mette Bertelsen og Jørn Lorentzen
12. juni kl. 15 Resultat Carl Georg Madsen og Holger Christensen
11. juni kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Gunnar Andersen
11. juni kl. 15 Resultat Stig Werdelin og Henrik Kruse Petersen
10. juni kl. 20 Resultat Helle Skov og Birte Kjeldsen
10. juni kl. 15 Resultat Jens Pauli G. Nolsøe og Danny Hansen
9. juni kl. 20 Resultat Lone Bilde og Bo Lønberg Bilde
9. juni kl. 15 Resultat Jens Pauli G. Nolsøe og Danny Hansen
8. juni kl. 20 Resultat Claus Madsen og Lise Kristensen
8. juni kl. 15 Resultat Stig Werdelin og Henrik Kruse Petersen
7. juni kl. 20 Resultat Charlotte Schwarz-Rosman og Jan Meyer
7. juni kl. 15 Resultat Alan Sten og Marianne Rasmussen
6. juni kl. 20 Resultat Thomas Vang Larsen og Peter Nielsen
6. juni kl. 15 Resultat Tim og Mikkel Grønnegaard
5. juni kl. 20 Resultat Marius Lyhne-Knudsen og Peter Laursen
5. juni kl. 15 Resultat Annette Prehn og Poul Erik Thomsen
4. juni kl. 20 Resultat Charlotte Schwarz-Rosman og Jan Meyer
4. juni kl. 15 Resultat Peter Lyngsø og Dan Brunebjerg
3. juni kl. 20 Resultat Margrethe Rykov og Per Lund Thomsen
3. juni kl. 15 Resultat Claus Kaare Pedersen og Conni (efternavn mangler)
2. juni kl. 20 Resultat Jan V. Sørensen og Jimmy Vitved
2. juni kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og H.K. Sørensen
1. juni kl. 20 Resultat Niels Gundesen og Per Nielsen
1. juni kl. 15 Resultat Inga Hansen og Finn Pedersen
31. maj kl. 20 Resultat Lone Rungholm Jensen og Tien Hoang Nguyen
31. maj kl. 15 Resultat Henrik Demant og Flemming Bak
30. maj kl. 20 Resultat Fin Hüttel og Bo Jensen
30. maj kl. 15 Resultat Danny Hansen og Jens Pauli G. Nolsøe
29. maj (elite) kl. 23 Resultat Line Eyde og Peter B. Hansen
29. maj kl. 20 Resultat Kathrine Borregaard og Hans Peter Rytter
29. maj kl. 15 Resultat Jette Nyvang Jørgensen og Vera Petersen
28. maj kl. 20 Resultat Arne Mohr og Mads Krøjgaard
28. maj kl. 15 Resultat John Møller Jepsen og Mathias Bruun
27. maj kl. 20 Resultat Holger Christensen og Johnni Knudsen
27. maj kl. 15 Resultat Jens Kjeldsen og Finn Pedersen
26. maj kl. 20 Resultat Poul Nør og Rikke Jørgensen
26. maj kl. 15 Resultat Erling Munk Nielsen og Peter Jacobsen
25. maj kl. 20 Resultat Nils Mønsted og Lars Peter Damgaard
25. maj kl. 15 Resultat Otto Rump og John Maagaard
24. maj kl. 20 Resultat Jan Pedersen og Tom Nørgaard
24. maj kl. 15 Resultat Mette Sand og Henning Hansen
23. maj kl. 20 Resultat Lone Bilde og Bo Lønberg Bilde
23. maj kl. 15 Resultat Kell Krogh og Niels Anker
22. maj (elite) kl. 23 Resultat Freya Hven og Jeanet Normann
22. maj kl. 20 Resultat Tonni Mathiasen og Lars Underbjerg
22. maj kl. 15 Resultat Janne og Jesper Bøgh
21. maj kl. 20 Resultat Benny Marquart og Lars Peter Damgaard
21. maj kl. 15 Resultat Danny Hansen og Jens Pauli G. Nolsøe
20. maj kl. 20 Resultat Tyge Fogh og Carsten Bernth
20. maj kl. 15 Resultat Lis og Benny Svendsen
19. maj kl. 20 Resultat Jann Larsen og Knud Dejgaard
19. maj kl. 15 Resultat Christian Lahrmann og Søren Caspersen
18. maj kl. 20 Resultat Torben Agersnap og Thorkild Andersen
18. maj kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
17. maj kl. 20 Resultat Benny Marquart og Preben Taasti
17. maj kl. 15 Resultat Otto Dahl og John Møller Jepsen
16. maj kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Hans Letort
16. maj kl. 15 Resultat Charlotte Schwarz-Rosman og Jan Mayer + Janne og Jesper Bøgh (delt sejr)
15. maj (elite) kl. 23   Flemming Jørgensen og Otto Dahl
15. maj kl. 20 Resultat Riccardo Mirasola og Stig Andersen
15. maj kl. 15 Resultat Mathias Bruun og Mads Eyde
14. maj kl. 20 Resultat Jan Nimb og Jeppe G. Knappe
14. maj kl. 15 Resultat Arne Steen Sørensen og Jan Egdø
13. maj kl. 20 Resultat Danny Hansen og Jens Pauli G. Nolsøe
13. maj kl. 15 Resultat Niels Henriksen og H.K. Sørensen
12. maj kl. 20 Resultat Charlotte Brandgaard og Stig Farholt
12. maj kl. 15 Resultat Otto Dahl og John Møller Jepsen
11. maj kl. 20 Resultat Rikke og Nils Mønsted
11. maj kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og H.K. Sørensen
10. maj kl. 20 Resultat Benny Marquart og Preben Taasti
10. maj kl. 15 Resultat Otto Dahl og John Møller Jepsen
9. maj kl. 20 Resultat Lise Krisensen og Johnni Knudsen
9. maj kl. 15 Resultat Henrik Aasøe og Otto Dahl
9. maj (beg.) kl. 12 Resultat Maria og Mikkel Bo Kølbæk
8. maj (elite) kl. 23 Resultat Carsten Lysdahl og Preben Taasti
8. maj kl. 20 Resultat Mads Krøjgaard og John Møller Jepsen
8. maj kl. 15 Resultat Mathias Bruun og John Møller Jepsen
7. maj kl. 20 Resultat Louise og Morten P. Hansen
7. maj kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og Leif Nygaard
6. maj kl. 20 Resultat Michael Krogh Andersen og Bo Jensen
6. maj kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Lars Peter Damgaard
5. maj kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Hans Letort
5. maj kl. 15 Resultat Karen Horn og Niels Jørgen Skaarup
4. maj kl. 20 Resultat Charlotte Schwarz-Rosman og Jan Mayer
4. maj kl. 15 Resultat Janne og Jesper Bøgh
3. maj kl. 20 Resultat Jan Pedersen og Tom Nørgaard
3. maj kl. 15 Resultat Marit og Ivan Abel
2. maj kl. 20 Resultat Knud Erik Jensen og Poul Vestervig Poulsen
2. maj kl. 15 Resultat Camilla Bo Krefeld og Johan Hammelev
1. maj (elite) kl. 23 Resultat Rico Hemberg og Jesper Buus Thomsen
1. maj kl. 20 Resultat Solveig Kirkegaard og Ejla Størup
1. maj kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
30. april kl. 20 Resultat Line Eyde og Peter B. Hansen
30. april kl. 15 Resultat Kirsten og Poul Bo Madsen
29. april kl. 20 Resultat Melanie og Kristian Tylvad
29. april (beg.) kl. 16 Resultat Jane Steiner og Ole Steen
29. april kl. 15 Resultat Ebba Glud og Jørgen Christiansen
28. april kl. 20 Resultat Jutta og Kenneth Egstrup
28. april kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
27. april kl. 20 Resultat Bodil Villadsen og Michael Ankersen
27. april kl. 15 Resultat Danny Hansen og Jens Pauli G. Nolsøe
26. april kl. 20 Resultat Steven Basnov og Poul Bo Madsen
26. april kl. 15 Resultat Annette Bjørn og Ejgil Sjøgaard + Knud Erik Jensen og Hans Peter Rytter (delt sejr)
25. arpil kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
25. april kl. 15 Resultat Louise og Morten P. Hansen
24. april (elite) kl. 23 Resultat Brian Jepsen og Peter Lauritsen
24. april kl. 20 Resultat John Møller Jepsen og Otto Dahl
24. april kl. 15 Resultat Hanne Sørensen og Hanne Jensen
23. april kl. 20 Resultat Kirsten og Poul Bo Madsen
23. april kl. 15 Resultat Lena Mortensen og Ruth (efternavn mangler)
22. april kl. 20 Resultat Jan Pedersen og Tom Nørgaard
22. april kl. 15 Resultat Janne og Henrik Schledermann
21. april kl. 20 Resultat Ellen Lequime Kristoffersen og Ole Asbjørn Riis
21. april kl. 15 Resultat Clara Brun Pedersen og Leah Jacobsen
20. april kl. 20 Resultat Peter Bang og Kim Nørgaard Nielsen
20. april kl. 15 Resultat Claus Tegtmeier og Hans Letort
19. april kl. 20 Resultat Karin Bech og Kent Gath
19. april kl. 15 Resultat Kim Klarup og Michel Dyekjær
18. april kl. 20 Resultat Camilla Bo Krefeld og Johan Hammelev
18. april kl. 15 Resultat Rasmus Nygaard Nielsen og Anne Teisen
17. april (elite) kl. 23 Resultat Marner Joensen og Søren Jørgensen
17. april kl. 20 Resultat Marit og Ivan Abel
17. april kl. 15 Resultat Janne og Jesper Bøgh
16. april kl. 20 Resultat Torben Due og Uffe (efternavn mangler)
16. april kl. 15 Resultat Peder Heide Brøndt og Susan Liljegren
15. april kl. 20 Resultat Martin Christoffersen og Poul Mogensen
15. april kl. 15 Resultat Michael Ankersen og Brian Jepsen
14. april kl. 20 Resultat Torben Agersnap og Thorkild Andersen
14. april kl. 15 Resultat Bent Lythcke og Holger Christensen
13. april kl. 20 Resultat Henrik Kruse Petersen og Leif Nygaard
13. april kl. 15 Resultat Janne og Jesper Bøgh
12. april (elite) kl. 23 Resultat Brian Jepsen og Peter Lauritsen
12. april kl. 20 Resultat Susanne Anker og Inger Trosbjerg
12. april kl. 15 Resultat Leif Vanting og Karin Illum
12. april (beg.) kl. 12 Resultat Connie Larsen og Olesoe + Troels og David Seerup (delt sejr)
11. april kl. 20 Resultat Claus Tegtmeier og Leif W. Thomsen
11. april kl. 15 Resultat Bobbie Apitzsch og Peter Niemelä
10. april kl. 20 Resultat Svend Pedersen og Michel Dyekjær
10. april kl. 15 Resultat Janne og Jesper Bøgh 
9. april (elite) kl. 23 Resultat Bobbie Apitzsch og Peter Niemelä
9. april kl. 20 Resultat Merete Vermehren Norris og John Norris
9. april kl. 15 Resultat Henning Druedal og Helge Høgsgaard
8. april kl. 20 Resultat Mogens Pedersen og Ole Randrup
8. april kl. 15 Resultat Sorin Lupan og Peter Teisen
8. april (beg.) kl. 12 Resultat Peter Basse Jensen og Lis Bendtsen
7. april kl. 20 Resultat Nell Rindahl og Niels Lund
7. april kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
6. april kl. 20 Resultat Lis Sørensen og Anton Sørensen
6. april kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Lars Peter Damgaard
5. april (rød) kl. 20 Resultat Svend Pedersen og Michel Dyekjær
5. april (hvid) kl. 20 Resultat Otto Rump og Claus Øgard
5. april (rød) kl.15 Resultat Claus Tegtmeier og Hans Letort
5. april (hvid) kl.15 Resultat Erling Munk Nielsen og Peter Jacobsen
4. april kl. 20 Resultat Michael Ankersen og Brian Jepsen
4. april kl. 15 Resultat Birgitte Rønn og Tyge Fogh
3. april kl. 20 Resultat Lilli-Ann Nielsen og Carsten Lysdahl
3. april kl. 15 Resultat Bent Lythcke og Holger Christensen
2. april kl. 20 Resultat Mathias Hahn-Hundsdahl og Alexander Dreisler
2. april kl. 15 Resultat Torben Ebbesen og Otto Dahl
1. april kl. 20 Resultat Peter Kraunsøe og Peter Bang
1. april (beg.) kl. 19 Resultat Jens Krogsgaard og Jørn Bjarne Hansen
1. april kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
31. marts (DD2) kl. 20 Resultat Søren Caspersen og Andreas Plejdrup
31. marts (DD1)  kl. 20 Resultat Ejgil Sjøgaard og Eigil Hansen
31. marts kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og Ole Berg Kristensen
30. marts kl. 20 Resultat Charlotte Juhl og Søren Justesen
30. marts kl. 15 Resultat Svend Thaarup og Preben Thaarup
29. marts kl. 20 Resultat Ole Kofoed og Niels-Peter Meldgaard
29. marts kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
28. marts kl. 20 Resultat Lone Bilde og Bo Lønberg Bilde
28. marts kl. 15 Resultat Henrik Kruse Petersen og Leif Nygaard
27. marts kl. 20 Resultat Birthe Iversen og Erik Iversen
27. marts kl. 15 Resultat Terkel Lund Nielsen og Jesper Thøfner
26. marts kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Gunnar Andersen
26. marts kl. 15 Resultat Axel Wittig og Søren Justesen
25. marts kl. 20 Resultat Søren Kraunsøe og Peter Kraunsøe
25. marts kl. 15 Resultat Kjeld Hansen og Christian Lahrmann
24. marts kl. 20 Resultat Jane Norgren og Lars Søgaard Hansen
24. marts kl. 15 Resultat Niels Krøjgaard og Mads Krøjgaard
23. marts kl. 20 Resultat Mette Sand og Henning Hansen
23. marts kl. 15 Resultat Chris Demant og Poul V. Hansen
22. marts kl. 20 Resultat Morten Støvring og Jess Tillge
22. marts  kl. 15 Resultat Charlotte Schwarz-Rosman og Jan Mayer
21. marts kl. 20 Resultat Kirsten Rask og Håkan Wallmark
20. marts kl. 20 Resultat Birte Kjeldsen og Søren Jørgensen
19. marts kl. 20 Resultat Mette Sand og Hans David Øregaard
18. marts kl. 20 Resultat Camilla Bo Krefeld og Johan Hammelev