Deltagere Danish Dynamite Teams - januar 2021

 

Holdnavn

Spillere

Ebba og hendes drenge Ebba Glud, John Maagaard, Otto Rump, Claus Øgard
Vestjyderne Poul Bo Madsen, Villy Christensen, Ole Wagener, Steven Sidelmann Basnov, Jan Tino Knudsen, Svend Agger
Verhaegen Christian Lahrmann, Marcel Verhaegen, Kathrine Todd, Søren Caspersen, Henrik Caspersen, Jens Rasmussen, Leif W. Thomsen
Team Tyson Ib Christian Bank, Ulrik Zeeberg, Peter Teisen, Peter Zeeberg, Mads Grove, Henrik Normann Hansen
ASLAK Jens Pauli G. Nolsøe, Danny Hansen, Birte Kjeldsen, Annette Bjørn Jensen
Kasper Konow Kasper Konow, Michael Askgaard, Jonas Houmøller, Anders Hagen, Mikkel Nøhr, Lars Lund Madsen, Frederik Bjerregaard, Erik Wied
Dem fra Vestsjælland Martin Rather, Orla Kristiansen, Arne Poulsen, Flemming Nielsen, Vagn Brobæk, Preben Jakobsen
Malmøekspressen Jens Astrup, Mikael Velschow-Rasmussen, Pim Bussink, Lars Ejskær, Perry Sjøberg, Kim Bo Petersen
Henneberg Marlene Henneberg, Jens Ove Henneberg, Stig Andersen, Riccardo Mirasola, Mads Kirstan, Flemming Jørgensen
Århus Mix Nils Mønsted, Rikke Christiansen, Camilla Bo Krefeld, Johan Hammelev
Vi forsøger stadig Peter Rahbek Kraunsøe, Hella Rahbek, Steen Højlund, Vivi Kobylecki, Frank Kamp Nielsen
Team SUVIDAJE Jesper Halskov, Susanne Platou, Vibeke Kronborg, Dagmar Goth
De kom fra Vest Jeanet Normann, Freya Normann Hven, Peter Hven, Bo Jensen, Fin Hüttel, Torben Agersnap
Sommerbridge Povl Sommer, Frank Paaskesen, Thorvald Aagaard, Sonny Schultz, Kate Reiter, Helge Hesselberg
Cykelmyggene Benny Marquart, Lars Peter Damgaard, Jørgen Anker Pabst, Troels Buus Thomsen, Kresten Roland, Preben Taasti
Kruses Kortcirkus Henrik Kruse Petersen, Sigurd Lauge Pedersen, Kjeld Hansen, Preben Schmidt, Tatyana Trendafilova, Fredrik Jarlvik
Glostrup og Venner Per Marquardsen, Jørn Lorentzen, Michael Staub, Susan Hjorslev Lund, Peter Haff, Anne Mette Staugaard
De døve Bobbie Apitzsch, Peter Niemalä, Bo Troels Meier, Thomas Björkstrand
UdkantsDK Peter Gallmayer, Johnny Thylin, Eivind Sveinbjørnsson, Henrik Friis, Anne Merete Hedegaard, Bente Christensen
Malerfirmaet Nielsen & Justesen Erling Munk Nielsen, Peter Jacobsen, Mathias Bruun, Michael Justesen, Søren Krasilnikoff, Jakob Søegaard
Strandgreverne Eigil Hansen, Jørgen Svenningsen, Per Døpping, Christian Kiersgaard, Ejgil Sjøgaard, Kurt Bentzen, Henning Druedal, Helge Høgsgaard
Fyn med Venner Søren Rasmussen, Mads Krogsgaard, Flemming Poulsen, Lars K. Nielsen, Jesper Thomsen, Rico Hemberg
5 Jacks Peter Westrup, Carsten Raasten, Lars Mathiessen, Henrik Parl, Steen Abildgaard
Team Thaarup Preben Thaarup, Carsten Horst, Dan Nybo Jensen, Martin Christofferesn
Trumf Es Jørgen Solsig Nielsen, Børge Vinther-Jensen, Peter Buchardt, Mona Jensen
Bro's & Co's Flemming Glamann, Stener Glamann, Brian Nielsen, Michael Ankersen, Hans David Øregaard, Jacob Jensen, Svend Brassøe, Peter Brassøe
plan b bridge Niels Steenstrup Zeeberg, Daniel Brandgaard, Allan Cohen, Stig Werdelin, John Vermehren Norris, Andreas Marquardsen, Nikolaj La Cour, Anette Vainer
Team Ballebo Morten Bilde, Søren Bilde, Dennis Bilde, Michael Krogh Andersen, Stig Farholt, Knut Blakset
Marie Henriksen Marie Henriksen, Torsten Rasmussen, Susanne Buus Thomsen, Claus Lund, Jens Kofoed, Johanne Kofoed, Lars W. Petersen
Nabolauget Jørgen Bentsen, Lisbeth Riiskjær Bentsen, Dimitris Trifonopoulos, Per Slouborg
Brobizzerne Jan Jørgensen, Anders M. Jensen, Birgitte Holm, Morten Eriksen, Nell Rindahl, Niels Lund
Peter Fredin Peter Fredin, Jan Clemmentsson, Jan Becklen