Systemkort 2022-2023

 

1. division

2. division

3. division øst

3. division vest

 

 

1. division

1. John Norris
John Norris - Andreas Marquardsen, Christian Lahrmann - Lars Blakset, Peter Bertheau - Simon Jacob Hult

2. Steen Schou
Steen Schou - Jørgen HansenH.C. Nielsen - Knud-Aage Boesgaard, Sejr Andreas Jensen - Mikkel Møller Larsen

3. Team Pharmaservice (H.C. Graversen)
H.C. Graversen - Morten Bilde - Søren Cilleborg Bilde - Andreas Plejdrup, Dennis Bilde - Emil Jepsen

4. Peter Schaltz
Peter Schaltz - Dorthe Schaltz, Mathias Bruun - Martin Schaltz, Søren Christiansen - Jan Sejr Nicolajsen

5. Flemming Danielsen
Flemming Danielsen - Nadia Bekkouche, Mads Eyde - Thomas Vang LarsenSabine Auken - Roy Welland

6. Knud Harries
Knud Harries - Morten Andersen, Klaus Adamsen - Dennis Koch-Palmund, Peter Magnussen - John Henriksen

7. Nils Mønsted
Nils Mønsted - Rikke Skov Mønsted, Johan Hammelev - Camilla Bo Krefeld, Mads Krøjgaard - Niels Krøjgaard

8. Kasper Konow
Kasper Konow - Michael Askgaard, Jonas Houmøller - Anders Hagen, Mikkel Bensby Nøhr - Lars Lund Madsen

9. Team Vepidan (Morten Klug)
Morten Jepsen - Kristian Tylvad, Poul Clemmensen-Morten Klug, Jacob Røn - Freddi Brøndum

10. Lars Møller Sørensen
Lars Møller Sørensen - Martin Markvard Knudsen, Bo Lønberg Bilde - Simon Houlberg, Kim Bensby - Lars Pedro Villinger

11. Jesper Buus Thomsen
Jesper Buus-Thomsen - Rico Hemberg, Signe Buus Thomsen - Peter Jepsen, Ola Rimstedt - Mikael Rimstedt

12. Niels Henriksen 
Niels Henriksen - H.K. Sørensen, Trine Bilde - Charlotte Koch-Palmund, Søren Caspersen - Emil Buus Thomsen 

 

2. division

1. Peter Teisen
Peter Teisen - Peter Zeeberg, Ib Christian Bank - Ulrik ZeebergHenrik Norman Hansen - Bjarke Friis

2. Team Dancon (Henning Østergaard)
Henning Østergaard - Jan Pedersen, Lars K. Nielsen - Flemming Poulsen, Nikolaj Zeeberg - Andreas Rolf-Larsen

3. Lone Bilde
Lone Bilde - Helle Rasmussen, Leif W. Thomsen - Jens Rasmussen, Mads Krogsgaard - Søren Rasmussen

4. Marlene Henneberg
Marlene Henneberg - Jens Ove Henneberg, Mads Kirstan - Flemming Jørgensen, Stig Andersen - Riccardo Mirasola

5. Karsten Vinther
Karsten Vinther - Flemming Bøgh-Sørensen, Ole Dam Mortensen - Høgni Bærentsen, Jacob Duschek - Alexander Roberts

6. Michael Beck
Michael Beck - Claus M. Jensen, Søren Larsen - Thomas Svendsen, Pim Bussink - Lars Ejskjær, Lars Peter Damgaard - Jørgen Anker Pabst, Michael Beck - Pim Bussink, Michael Beck - Lars Peter Damgaard, Michael Beck - Niels Agger

7. Malerfirmaet Nielsen & Justesen (Erling Munk Nielsen)
Erling Munk - Peter Jacobsen, Michael Justesen - Torsten Bernes, Jakob Søegaard - Martin Buch

8. Varde Bridgeklub (Jørgen Madsen)
Jørgen Madsen - Claus Bødskov, Erik Fjord Pedersen - Børge Larsen

9. Peter B. Hansen
Peter B. Hansen - Jesper Jungdal, Hans Werge - Ejgild Johansen, Daniel Brandgaard - Stig Werdelin, Daniel Brandgaard - Henrik Caspersen (sub.)

10. Erik Wied
Erik Wied - Karsten Nissen Pedersen, Frederik Bjerregaard - Mads Berg, Knut Blakset - Stig Meno Farholt

11. Svend Brassøe
Svend Brassøe - Stener Glamann, Brian Nielsen - Martin Kolling Jensen

12. Per Gaunø Jensen
Per Gaunø - Christopher Buur, Lars Therkildsen - Daniel Ravn Tylvad

 

3. division øst

1. Jan Jørgensen
Jan Jørgensen - Anders Møller Jensen, Peter Rahbek Kraunsøe - Søren Kraunsøe, Søren Kraunsøe - Birgitte Holm 

2. Carsten Raasten
Carsten Raasten - Henrik Parl, Peter Westrup - Niels Foged

3. Jens Astrup
Jens Astrup - Jan BecklénMagnus Groes - Rasmus Kleiv KochMikael Velschow-Rasmussen - Perry Sjöberg

4. Preben Schmidt
Preben Schmidt - Kjeld Hansen, Henrik Kruse Petersen - Sigurd Lauge Pedersen, Fredrik Jarlvik - Tatyana Trendafilova

5. Michael Mulvad
Michael Mulvad - Jens Grann, Nell Rindahl - Niels Lund

6. Preben Thaarup
Preben Thaarup - Dan Nybo Jensen, Martin Christoffersen - Vibeke Lund, Ole Berg Christensen - Søren Koch

7. Poul Larsen
Poul Larsen - Rudi BjerregaardMichael Hvass Miller - Paw Algran, Amalie Rose Bue - Sophie Bune

8. Ole Raulund
Ole Raulund - Kell Krogh, Tina Ege - Stense Farholt, Christian Snabe - Bo Brink Laursen 

9. Povl Sommer
Povl Sommer - Frank Paaskesen, Mads Refshauge - Jesper Kalenberg, Kate Reiter - Helge Hesselberg

10. Michael Soetmann 
Michael Soetmann - Björn Ohlsson, Sven Pedersen - Jacob Øst Hansen, Michael Soetmann - Henrik Carstens Laursen

11. Anne-Marie Frøhlich
Anne-Marie Frøhlich - Christoffer Hansen, Kaj Druedal - Jens Galsgaard, Jan Nimb - Jeppe Knappe

12. Jens Houlberg
Jens Houlberg - Susanne Houlberg, Steen Mølgaard - Helle Simon Elbro, Henrik Louis Petersen - Rolf Kjær-Hansen

 

3. division vest  

1. Henrik Kristensen
Henrik Kristensen - Lars UnderbjergBjarne Juul Nissen - Kjeld Sørensen

2. Aabenraa Bridgecenter (Jørn Jeppesen)
Jørn Jeppesen - Jes Sundstrøm Brabrand, Dirk Willecke - Udo Thomsen Petersen

3. Marie Henriksen
Marie Henriksen - Torsten Rasmussen, Claus Lund - Susanne Buus Thomsen, Johanne Bilde Kofoed - Jens Kofoed

4. Team Investeringsrådgivning (Dorte Cilleborg Bilde)
Dorte Cilleborg Bilde - Anita Buus ThomsenMichael Krogh Andersen - Lars Tofte, Leah Thrane - Clara Brun Pedersen

5. Team Virksomhedsbørsen (Martin Juhl)
Martin Juhl - Søren GjaldbækThomas Egedgaard - Tommy Kristensen

6. Lars Kristensen
Lars Kristensen - Lars Andersen, Svend-Erik Christensen - Jørgen Priess, Jørgen Priess - Orla Andersen

7. Øjvind Hulgaard
Øjvind Hulgaard - Arne Mohr, Lida Hulgaard - Frederik Mørk, Anders Hanberg Sørensen - Jesper Bechsgaard

8. Kim Nørgaard 
Kim Nørgaard - Troels Husted Jensen, Leif Øgaard - Henrik Lahrmann, Peter Bjørnlund Nielsen - Peter Nielsen

9. Per Nielsen
Svend Haaning- Jens SøndergaardHans Jørn Rasmussen - Per Nielsen

10. Thomas Mathiasen
Thomas Mathiasen - Claus Hastrup, Jens Borum - Torben Rosell, Niels Klitgaard Knudsen - Erik Nellemann Nielsen

11. Fjends Bridgeklub (Peter Boel Nielsen)
Peter Boel Nielsen - Eli Christensen, John Høgh - Frank Kristensen

12. Fie Fischer
Fie Fischer - Knud Erik Strandbæk, Andreas Andersen - Erik Randlev