Systemkort

 

1. division

2. division

3. division øst

3. division vest

 

1. division

1. Nils Mønsted
Nils Mønsted-Jan Pedersen, Tom Nørgaard-Trine Bilde, Camilla Bo Krefeld-Johan Hammelev
2. Team PharmaService
H.C. Graversen-Henrik Caspersen, Dennis-Bilde-Morten Bilde, Lars Tofte-Emil Jepsen
3. Steen Schou
Steen Schou-Frederik Mørk, H.C. Nielsen-Knud-Aage Boesgaard, Mikkel Larsen-Sejr Andreas Jensen
4. John Møller Jepsen
John Møller Jepsen-Mads Krøjgaard, Otto Dahl-Erik Brik, Mads Krøjgaard-Niels Krøjgaard
5. Kasper Konow
Kasper Konow-Michael Askgaard, Søren Christiansen-Mats Nilsland, Lauge Schäffer-Jonas Houmøller
6. Bjarke Friis
Bjarke Friis-Marianne Staal Rasmussen, Helle Rasmussen-Lone Bilde, Christina Lund Madsen-Anne-Sofie Houlberg
7. Flemming Dahl 
Flemming Dahl-Bettina Kalkerup, John Norris-Jacob Duschek, Henrik Normann Hansen-Georg Norris
8. Ole Raulund
Nadia Bekkouche-Henrik Iversen, Tina Ege-Ole Raulund
9. Knud Harries
Knud Harries-Morten Andersen, Klaus Adamsen-Dennis Koch-Palmund, Jan Nicolajsen-Mads Grove
10. Thomas Vang Larsen
Thomas Vang Larsen-Lars Lund Madsen, Rico Hemberg-Jesper Dall, Sabine Auken-Roy Welland (SA-RW noter)
11. Lars Munksgaard
Magnus Eriksson-Hans Mattson, Andreas Marquardsen-Lars Munksgaard
12. Peter Schaltz
Peter Schaltz-Dorthe Schaltz, Martin Schaltz-Lars Blakset, Knud Blakset-Mathias Bruun
 

 

2. division

1. Michael Ankersen
Jes Bank-Morten Rask Jepsen, Michael Ankersen-Brian Nielsen, Flemming Madsen-Jes Bank
2. Jørgen Priess
Jørgen Priess-Henning Østergaard, Mads Eyde-Nils Grove
3. Henrik Krisensen 
Henrik Kristensen-Lars Underbjerg, Ove Sandholt-Bo Thøgersen
4. Marlene Henneberg
Marlene Henneberg-Jens Ove Henneberg, Mads Kirstan-Flemming Jørgensen
5. Erling Munk
Peter Jecobsen-Jakob Søegaard, Lars Øgaard-Erling Munk
6. Niels Tækker Foged
Steen Abildgaard-Peter Westrup, Lars Mathiesen-Niels Foged, Steen Møller-Stig Werdelin
7. Ulla Zeeberg
Lars Møller Sørensen-Martin Markvard Knudsen, Dorte Cilleborg-Ulla Zeeberg
8. Skafti Jonsson
Skafti Jonsson-Leif Nygaard, Henrik Kruse Petersen-Micahel Beck, Kjeld Hansen-Flemming Poulsen
9. Henirk Louis Petersen
Henrik Louis Petersen-Anders Møller Jensen, Søren Fritzbøger-Bo Lønberg Bilde
10. Peter Teisen
Peter Teisen-Peter Zeeberg, Henrik Røn-Ulrik Zeeberg, Ib Christian Bank-Brian Skjønnemann
11. Thorvald Aagaard
Thorvald Aagaard-Mikkel Nøhr, Maria Rahelt-Anders Sigsgaard, Bjørg Houmøller-Trine Binderkrantz
12- Reinholdt Bridge
Christian Reinholdt-Kell Krogh-Jacob Røn, Thomas Berg-Geert Jørgensen, Peter Fredin-Jacob Røn, Thomas Berg-Nis Graulund

 

3. division øst

1. Mogens Müller
Frederik Bjerregaard-Mogens-Müller, Mads Berg-Frederik Bjerregaard, Frederik Bjerregaard-Michael Holmgaard, Lars K. Nielsen-Erik Wied
2. Team Nicobelli
Carsten Kolind Hartmann, Ole Berg Kristensen-Peter Nielsen (OBK-PN noter), Henryk Feldmus-Sorin Lupan
3. Jeppe G Knappe
Jeppe G Knappe-Lars Ejskjær, Pia Knak Jacobsen-Steen Jacobsen, Peter Kraunsøe-Søren Kraunsøe
4. Flemming Danielsen
Henrik Frydenlund-Kasper Billy Jacobsen, Rasmus Kleiv Koch-Flemming Danielsen
5. Peter Haff
Leif Øgaard-Peter Haff, Bjarni Johansen-Jens Astrup
6. Ole Dam Mortensen
Ole Dam Mortensen-Høgni Bærentsen, Karsten Vinther-Flemming Bøgh-Sørensen
7. Jan Jøgensen
Henrik Boysen-Jan Jørgensen, Morten Eriksen-Birgitte Holm, Allan Koch-Jette Bondo
8. Freddy Christiansen 
Freddy Christiansen-Lars Holgaard, Jacob Bjerrum-Helge Hesselberg, Kristian Frimer-Simon Houlberg
9. Jan Laursen
Jan Laursen-Ole Bagger, Jan Petersen-Anja Serritzlew-Peter Byrgesen
10. Søren Holst
Søren Holst-Nils Wulff, Kate Reiter-Erik Lund, Martin Buch-Frank Paaskesen
11. Michael Mulvad
Michael Mulvad-Durrin Hynes, Roi Joensen-Thomas Svendsen
12. Maria Dam Mortensen
Maria Dam Mortensen-Rasmus Rask Jepsen, Emil Buus Thomsen-Signe Buus Thomsen, Susanne Buus Thomsen-Marianne Vestergaard


 

3. division vest

1. Martin Juhl 
Jesper Buus Thomsen-Matias Rohrberg, Henning Kruse-Mads Krogsgaard, Martin Juhl-Søren Gjaldbæk
2. Marie Henriksen 
Marie Henriksen-Torsten Rasmussen, Claus Lund-Thomas Egedgaard
3. Aabenraa Bridge Center
Jes S. Brabrand-Jørn Jeppesen, Udo Petersen-Dirk Willecke
4. Peter B. Hansen 
Peter B. Hansen-Mogens Rerup, Gerd Hansen-Eddie Nielsen, Kjeld Winther Thomsen-Leif W. Thomsen
5. Per Graunø Jensen
Martin Hilmer Jensen-Lars Venø Jakobsen, Jesper Kragh-Per Graunø Jensen
6. Svend Brassøe
Svend Brassøe-Bjarne Hansen, Stener Glamann-Lasse Krefeld
7. Jørgen Røhl
Jørgen Røhl-Ole Wolff, John Høgh-Ole Vøgg Veje
8. Hans Jørgen Mortensen
Hans Jørgen Mortensen-Inger Mortensen, Albert Mylius Nielsen-Martin Kolling Jensen, Melanie Tylvad-Kristian Tylvad
9. Benny Marquart
Benny Marquart-Asger Bruhn, Rasmus Damm-Steffen Wich, Preben Taasti-Benny Marquart-Rasmus Damm-Steffen Wich
10. Lida Hulgaard
Øjvind Hulgaard-Jesper Gad, Majka Bilde-Peter Jepsen
11. Morten Stege
Jørgen Anker Pabst-Vagn Søndergaard, Niels Henriksen-H.K. Sørensen, Lars Peter Damgaard-Morten Stege
12. Georg Aatorp
Georg Aatorp-Niels Nymark-Svend Larsen, Niels Svendsen-Mogens Birkebæk