Systemkort 2016-17

 

1. division

2. division

3. division øst

3. division vest

 

1. division

1. Team InvesteringsRådgivning
Dorte Cilleborg-Michael Krogh Andersen, Peter Jepsen-Majka Cilleborg Bilde, Rasmus Rask Jepsen-Søren Cilleborg Bilde
2. Team Aabenraa Bridgecenter
Jørn Jeppesen-Jes Sundstrøm Brabrand, Udo Petersen-Dirk Willecke
3. Niels Henriksen
Niels Henriksen-H. K. Sørensen, Jørgen Anker Pabst-Jørgen Røhl, Trine Bilde-Tom Nørgaard
4. Team Vepidan
 Morten Rask Jepsen-Brian Nielsen, Flemming Madsen-Jes Bank, Morten Klug-Freddi Brøndum
5. Team Isabella
Gerd Hansen-Torben Ebbesen Kjeld Winther Thomsen- Leif Winther Thomsen, Peter Hansen-Jesper Jungdal
6. Preben Schmidt
Preben Schmidt-Magnus Groes, Richardt Lisbygd-Kren Jacobsen, Signe Buus Thomsen-Bjørg Houmøller
7. Ulla Zeeberg
Lars Møller Sørensen-Martin Markvard Knudsen, Bo Bilde-Søren Fritzbøger, Christina Klemmensen-Ulla Zeeberg
8. Freddy Christiansen
Freddy Christiansen-Lars Holgaard, Jakob Bjerrum-Helge Hesselberg, Stig Werdelin-Sigurd Lauge Pedersen
9. Malerfirmaet Nielsen & Justesen
Peter Jacobsen-Erling Munk Nielsen, Michael Justesen-Søren Krasilnikoff, Martin Buch-Jakob Søegaard
10. John Møller Jepsen
John Møller Jepsen-Carsten Sørensen, Mats Nilsland-Mads Eyde, Ola Rimstedt-Mikael Rimstedt
11. Team Brink Plast
Kell Krogh-Jacob RønPeter Fredin-Jacob Røn , Simon Jacob Hult-Simon Ekenberg
12. Peter Teisen
Peter Teisen-Peter Zeeberg, Henrik Iversen-Ib Christian Bank, Mik Kristensen-Ulrik Zeeberg

 

3. division øst

1. Christian Snabe
Christian Snabe-Bo Brink Laursen, Christian Renhold Larsen-Simon Bremerskov Jensen, Ole Berg Kristensen-Peter Nielsen
2. Søren Holst
Søren Holst-Nils Wulff, Kate Reiter-Erik Lund, Frank Paaskesen-Henrik Rübner-Petersen
3. Ole Dam Mortensen
Ole Dam Mortensen-Høgni Bærentsen, Karsten Vinther-Flemming Bøgh-Sørensen, John Henriksen-Peter Magnussen
4. Henrik Louis Petersen
Henrik Friis-Søren Larsen, Mads Refshauge-Jesper Kalenberg, Lars Christian Høfner-Henrik Louis Petersen
5. Kim Nørgaard Nielsen
Kim Nørgaard Nielsen-Troels Husted Jensen, Niels Peter Rasmussen-Peter Bjørnlund Nielsen, Kjeld Hansen-Henrik Kruse Petersen
6. Jan Jørgensen
Birgitte Holm-Morten Eriksen, Peter Kraunsøe-Søren Kraunsøe, Henrik Boysen-Jan Jørgensen-forside, Henrik Boysen-Jan Jørgensen-bagside
7. Kim Bo Petersen
Jon Brodersen-Poul Frederiksen, Perry Sjöberg-Kim Bo Petersen, Henrik Knudsen-Jesper Poulsen
8. Michael Beck
Michael Beck-Claus Jensen, Andreas Plejdrup-Emil Buus Thomsen
9. Thomas Mørkeberg
Håkan Wallmark-Morten Bune Rasmussen, Povl Sommer-Sonny Schultz, Bente Christensen-Thomas Mørkeberg
10. Flemming Danielsen
Flemming Danielsen-Kasper Billy Jacobsen-Nadia Bekkouche, Nadia Bekkouche-Maria Rahelt, Tina Ege-Stense Farholt
11. Nell Rindahl
Nell Rindahl-Niels Lund, Jørgen Sonne-Henrik Ibsen, Henrik Nissen-Nis Graulund
12. Jens Ulrik Fougt
Lorenzo Zabeo-Jan Bech Knudsen, Jan Nimb-Jeppe Knappe, Jens Ulrik Fougt-Henrik Fougt

 

3. division vest

1. Team BK-Nord 2
Jens M. Thomsen-Annette Bjørn Jensen, Peter Bak Frigaard-Liu Zhou, Martin Kolling Jensen-Søren Jørgensen
2. Lars Kristensen
Lars Andersen-Lars Kristensen, Svend-Erik Christensen-Svend Erik Eriksen-Orla Andersen
3. Svend Brassøe
Svend Brassøe-Stener Glamann, Bjarne Hansen-Morten Heby
4. Benny Marquart
Benny Marquart-Keld Grann-Preben Taasti, Rikke Christiansen-Preben Taasti
5. Ole Veje
Ole Veje-John Høgh, Eli Christensen-Peter Boel Nielsen, Alex Froberg-Lars Mortensen
6. Kjeld Carsten Sørensen
Kjeld Carsten Sørensen-Steen Winkler, Bo Thøgersen-Ove Sandholt
7. Henrik Kristensen
Henrik Kristensen-Lars Underbjerg, Palle Reimann-Jens Ole Jensen
8. Team Arbejdsmiljøeksperten
Jane Norgren-Lars Søgård Hansen, Nis Rasmussen-Lars Nielsen
9. Marie Henriksen
Marie Henriksen-Torsten Rasmussen, Claus Lund-Susanne Buus Thomsen, Thomas Sønderby Sivholm-Gustav Hansen
10. Niels Foged
Niels Foged-Lars Frost Mathiesen, Peter Westrup-Steen Abildgaard
11. Michael Mulvad
Thomas Svendsen-Nils Grove, Lars Øgaard-Christian Lahrmann, Jens Grann-Michael Mulvad
12. Øjvind Hulgaard
Øjvind Hulgaard-Jesper Gad, Victor Todd-Moir, Søren Bune