Ændre tekststørrelse :
Forminsk tekst Normal tekst Forstør tekst

Systemkort 2023-2024

 

1. division

2. division

3. division øst

3. division vest

 

 

 

1. division

1. Team PharmaService (Morten Bilde)
Søren Cilleborg Bilde - Morten Bilde - Andreas Plejdrup - Emil Jepsen - Christian Lahrmann - H.C. GraversenEmil Jepsen - H.C. Graversen, Andreas Plejdrup - Christian Lahrmann

2. Kasper Konow
Michael Askgaard - Kasper Konow, Jonas Houmøller - Anders Hagen, Mikkel Bensby Nøhr - Lars Lund Madsen

3. Knud Harries
Morten Andersen - Knud Harris, Klaus Adamsen - Dennis Koch-Palmund, Peter Magnussen - John Henriksen

4. Peter Schaltz
Dorthe Schaltz - Peter Schaltz, Dennis Bilde - Martin Schaltz, Søren Christiansen - Jan Sejr Nicolajsen

5. Jesper Buus Thomsen
Rico Hemberg - Jepser Buus-Thomsen, Signe Buus Thomsen - Peter Jepsen, Jacob Røn - Freddi Brøndum

6. Team Vepidan (Morten Klug)
Poul Clemmensen - Morten KlugKristian Tylvad - Morten Jepsen, Henrik Caspersen - Søren Caspersen

7. John Norris
Mathias Bruun - John Norris, Lars Blakset - Knut Blakset, Andreas Marquardsen - Daniel Tylvad

8. Flemming Danielsen
Nadia Bekkouche - Flemming Danielsen, Mads Eyde - Thomas Vang Larsen, Anne-Sofie Houlberg - Christina Lund Madsen

9. Steen Schou
Jørgen Hansen - Steen Schou, H.C. Nielsen - Knud-Aage Boesgaard, Sejr Andreas Jensen - Mikkel Møller Larsen

10. Nils Mønsted
Jan Pedersen - Nils Mønsted, Johan Hammelev - Camilla Bo Krefeld, Mads Krøjgaard - Niels Krøjgaard

11. Lone Bilde
Helle Rasmussen - Lone Bilde, Leif W. Thomsen - Jens Rasmussen, Mads Krogsgaard - Søren Rasmussen

12. Peter Teisen
Henrik Kruse Petersen - Peter Teisen, Ib Christian Bank - Ulrik ZeebergHenrik Norman Hansen - Bjarke Friis

 

 

 

2. division

1. Niels Henriksen 
Niels Henriksen - H.K. Sørensen, Trine Bilde - Charlotte Koch-Palmund, Emil Buus Bilde - Jens Kofoed

2. Lars Møller Sørensen
Lars Møller Sørensen - Martin Markvard Knudsen, Lars Møller Sørensen - Simon HoulbergBo Bilde - Simon Houlberg, Kim Bensby - Bo Bilde, Kim Bensby - Lars Møller Sørensen/Martin Markvard Knudsen/Simon Houlberg

3. Marlene Henneberg
Marlene Henneberg - Jens Ove Henneberg, Mads Kirstan - Flemming Jørgensen, Riccardo Mirasola - Jan Kølbæk

4. Flemming Bøgh-Sørensen
Flemming Bøgh Sørensen - Flemming Dahl, Jacob Duschek - Alexander Roberts

5. Team Dancon (Henning Østergaard)
Henning Østergaard - Torsten Bernes, Nikolaj Zeeberg - Andreas Rolf-Larsen, Flemming Poulsen - Katrine Martensen-Larsen

6. Erik Wied
Erik Wied - Karsten Nissen Pedersen, Frederik Bjerregaard - Mads Berg, Stig Farholt - Henrik Iversen

7. Per Gaunø Jensen
Per Gaunø Jensen - Christopher Buur, Lars Therkildsen - Lars Venø Jakobsen

8. Malerfirmaet Nielsen & Justesen (Erling Munk Nielsen)
Erling Munk Nielsen - Peter Jacobsen, Michael Justesen - Jakob Søegaard, Michael Justesen - Søren KrasilnikoffThomas Kampmann - Søren Krasilnikoff

9. Svend Brassøe
Svend Brassøe - Stener Glamann, Brian Nielsen - Martin Kolling Jensen

10. Karsten Vinther
Karsten Vinthe - Dan Nybo Jensen, Martin Christoffersen - Vibeke Lund, Ole Berg Christensen - Søren Koch

11. Øjvind Hulgaard
Øjvind Hulgaard - Arne Mohr, Lida Hulgaard - Frederik Mørk, Anders Hanberg Sørensen - Jesper Bechsgaard

12. Torsten Ertbjerg
Torsten Ertbjerg - Marie HenriksenJohn Andersen - Susanne Buus Thomsen, Kirsten Steen Møller - Peter Basse

 

 

 

3. division øst

1. Michael Beck
Michael Beck - Claus M. Jensen, Pim Bussink - Lars Ejskjær

2. Preben Schmidt
Preben Schmidt - Kjeld Hansen, Sigurd Lauge Pedersen - Nis Graulund, Fredrik Jarlvik - Tatyana Trendafilova (supplerende ark for Frederik og Tatyana)

3. Ole Raulund
Ole Raulund - Kell Krogh, Tina Ege - Jan Rolf-Larsen, Thomas Svendsen - Bo Brink Laursen

4. Carsten Raasten
Carsten Raasten - Henrik Parl - Steen Abildgaard - Niels Erik PetersenPeter Westrup - Niels Foged

5. Mads Refshauge
Mads Refshauge - Jesper Kalenberg, Kasper Billy Jacobsen - Henrik Frydenlund Rosthøj, Julie Sigsgaard - Ella Rosthøj

6. Jan Jørgensen
Jan Jørgensen - Anders Møller Jensen, Peter Kraunsøe - Søren Kraunsøe, Birgitte Holm - Frank Paaskesen

7. Michael Mulvad
Michael Mulvad - Jens Grann, Nell Rindahl - Niels Lund, Michael Hvass Miller - Paw Algran

8. Michael Soetmann 
Michael Soetmann - Björn Ohlsson, Sven Pedersen - Jacob Øst Hansen, Michael Soetmann - Niels Tofte

9. Kim Nørgaard 
Kim Nørgaard - Peter Bang, Kenneth Michael Madsen - Jesper Poulsen, Peter Bjørnlund Nielsen - Peter Nielsen

10. Michael Staub
Michael Staub - Susan Hjorslev Lund, Henrik Rübner-Petersen - Michael Rübner-Petersen, Lars Fugl - Kim Jonassen

11. Jan Laursen
Jan Laursen - Lars Korsholm, Anja Serritzlew - Peter Byrgesen, Allan Jensen - Henrik Laursen

12. Steffen Yding
Steffen Yding - Bjarne Kaave, Johan Bayer - Henrik Erndahl Sørensen, Kim Sparre Andersson - Sara Zollfrank Sparre

 

 

 

3. division vest  

1. Peter B. Hansen
Peter B. Hansen - Jesper Jungdal, Hans Werge - Ejgild Johansen

2. Varde Bridgeklub (Jørgen Madsen)
Jørgen Madsen - Claus Bødskov, Erik Fjord Pedersen - Børge Larsen

3. Aabenraa Bridgecenter (Jørn Jeppesen)
Jørn Jeppesen - Flemming Boesgaard, Dirk Willecke - Udo Thomsen Petersen

4. Henrik Kristensen
Henrik Kristensen - Lars Underbjerg, Bjarne Juul Nissen - Kjeld Sørensen

5. Lars Kristensen
Lars Kristensen - Lars Andersen, Orla Andersen - Svend-Erik Christensen, Jørgen Priess - Orla Andersen, Svend-Erik Christensen - Jørgen Priess

6. Fjends Bridgeklub (Peter Boel Nielsen)
Peter Boel Nielsen - Eli Christensen, John Høgh - Frank Kristensen

7. Jens Astrup
Jens Astrup - Jan BaclenMikael Velschow-Rasmussen - Perry SjöbergPerry Sjöberg - Jan BaclenRasmus Kleiv Koch - (Jan Astrup/Mikael Velschow-Rasmussen/Perry Sjöberg og Jens Astrup - (Mikael Velschow-Rasmussen/Perry Sjöberg)

8. Thomas Mathiasen
Thomas Mathiasen - Claus Hastrup, Jens Borum - Torben Rosell

9. Poul Bo Madsen
Poul Bo Madsen - Svend Agger, Niels Kristian Kristensen - Torben Dalsgaard-Hansen

10. Benny Marquart
Benny Marquart - Preben Taasti, Nikolaj Hammelev - Lars Peter Damgaard

11. Michael Krefeld
Michael Krefeld - Bente Bo Christensen, Bjarke Skovgaard - Gitte Spanggaard

12. Team ArbejdsmiljøEksperten (Nis Rasmussen)
Nis Rasmussen - Lars Nielsen, Jesper Kragh - Peter Frost Larsen, Sophie Bune - Amalie Bune